Z czego mogą wynikać bóle stawów i kości?

Witam, od dłuższego czasu mam bóle stawów , kości ( nadgarstki z biodro po prawej stronie, kolano) czasami mocno się nasilają, czasem są słabsze a czasem wcale. Nie mam pojęcia od czego to zależy . Lekarz rodzinny zalecił mi badania krwi zaznaczył "wszystkie badania jakie mógł " do tego RTG nadgarstka, USG brzucha i wszystko wyszło w normie. Czasami też czuję kłucie po prawej stronie u góry przy żebrach.Od czego to może być? Gdzie się z tym udać? Lekarz rodzinny zalecił iść do reumatologa i nie jeść tego po czym czuję że mnie kłuje.

Dobry wieczór,

opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn bez dokładnej diagnostyki a w szczególności badania przedmiotowego trudno będzie znaleźć przyczynę Pana dolegliwości.

Dobrze by było zacząć od specjalisty reumatologa który wykona dokładne badanie przedmiotowe i zleci odpowiednią diagnostykę do podanych objawów klinicznych.

Warto wykonać przed wizytą u lekarza o ile nie była wykonywana diagnostyka z krwi witamina D3 oraz densytometria gęstość kości kluczowe badanie diagnostyki osteoporozy i z wynikami udać się do dobrego reumatologa.

Pozdrawiam