Z czego mogą wynikać silne bóle podbrzusza?

Witam serdecznie, od 3 dni odczuwam silne bóle podbrzusza. Mam wrażenie jakbym miała dostać miesiączkę ale w dalszym ciągu się nie pojawiła. Ból promieniuje do kręgosłupa i podobnie jak przy okresie odczuwam leki dyskomfort przy wypróżnieniu.Test ciążowy negatywny.Nie miałam miesiączki od 3 miesięcy. W listopadzie byłam u ginekologa i wszystko było w porządku. Proszę o poradę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W przypadku gdyby te dolegliwości nadal się utrzymywały to radziłbym również udanie się na konsultację urologiczną. Pozdrawiam.