Z czego może wynikać ból piersi?

jestem facetem, lewa pierś mnie boli, jak wcisne palcem za brodawke do kości to wyczówam guz, czy to przestanie boleć czy to coś poważnego ?

Witam,

aby stwierdzić z czym ma się do czynienia wymagana jest stacjonarna wizyta aby wykonać badanie podmiotowe i przedmiotowe w celu ocenienia czy w danym miejscu jest opisana wyczuwalna zmiana jeśli badanie palipacyjnie nie da jednoznacznej odpowiedzi lekarz rodzinny zleci odpowiednią diagnostykę obrazową USG piersi połączoną z diagnostyką laboratoryjną może się okazać, że lekarz z skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty w celu konsultacji.

Pozdrawiam