Z czego może wynikać ból pod łopatkami?
Od 4 miesięcy pojawił się ból pod lewą i prawą łopatką. Ból jest jednostajny. Gastroskopia bylanrobiona 2 lata temu i jest ok. TK z kontrastem wykazał słabo pracującą jedna nereke ale problem z nią mam od 4 lat taki sam.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Dobry wieczór,
opisane dolegliwości mogą być objawem zaburzeń pracy lokalnych struktur układu ruchu, jak również chorób układowych, np. kardiologicznych. Zalecał bym diagnostykę obrazową układu ruchu oraz diagnostykę kardiologiczną w raz z badaniami z krwi.
Wskazana konsultacja z dobrym fizjoterapeutą z którym omówić problem oraz konsultacja z kardiologiem.
Pozdrawiam