Z czego może wynikać mój ból jądra?

Boli mnie prawe jądro bòl nasila się przy chodzeniu albo przy wysiłku urolog stwierdził zapalenie najądrze po około 2tygodniach stosowania lekòw zrobiłem usg nic nie wykryto nie wykryto najadrza prawdopodobnie wystąpiło skierował mnie do neurochirurga,neurochirurg kazał mi zrobić rezonans krengosłupa po zrobieniu rezonansu i oględzinach neurochirurga nie stwierdził że bòl promieniach do jądra jest od kręgosłupa polecił mi rehabilitację u specyjalistòw czy możliwe jest ze bòl promienuje do jądra z przemęczonych mieśni i sie naśila bardzo proszę o jakąś rade

Szanowna Panie, niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się bardziej niż specjaliści, u których Pan był. Proszę udać się na rehabilitację. Ewentualnie można wykonać USG jamy brzusznej i kanału pachwinowego. Pozdrawiam