Z czego może wynikać taki ból?

Od około 2 tygodni mam ból z tyłu głowy.jest to ból tak jakby skóry ,pod skorą,na głowie. Czuje ból przy nawet lekkim dotyku,głaskaniu, podczas opierania o zaglówek w samochodzie.jest to ból zlokalizowany z tyłu,z lewej strony,pośrodku wysokości,bardziej w lewo,czasem trochę wyżej,bliżej czubka głowy.mialem już coś takiego rok temu,ale trwało to 2,3 dni ,a teraz już 2 tygodnie.niemam żadnego siniaka,krosty itp.co to może być ? Czy może coś dziać się w głowie w środku?

Witam, takim przypadku wskazana wizyta stacjonarna u lekarza neurologa który oceni je poprzez badania podmiotowe oraz przedmiotowe po których zleci odpowiednią diagnostykę obrazową i laboratoryjną która wyjaśni dolegliwości które Panu dokuczają.

Pozdrawiam