Z czego może wynikać taki ból palca?

Witam serdecznie.Mam takie pytanie, otóż 2 miesiące temu złamałam mały palec bez przemieszczenia w prawej stopie, byłam na sorze palec był plastrowany, po 3 tygodniach wróciłam do pracy, ale jest dalej problem bo palec puchnie obrzęk jest czasem większy niż krótko po złamaniu, ból czasem nie do wytrzymania choć to tylko mały palec o co chodzi? Pracuję w restauracji 8 godzin na nogach może to jest obciążenie,mam 161 cm wzrostu i 68 kg 44 lata proszę o szybką odpowiedź bo nie daję rady.Dziekuje

Dzień dobry.

Najlepszym wyjściem będzie wizyta stacjonarna ze względu na ocenę w trakcie badania.

Ze względu na charakter Pani pracy mogło dojść np do przemieszczenia kości aby to wykluczyć lub inną przyczynę wymagana jest konsultacja ortopedy a nawet kontrolna diagnostyka obrazowa.

Jeśli nadal są opisane przez Panią zmiany wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub SOR.

Pozdrawiam