Z czego może wynikać taki ból w mostku?

Dzień dobry. Moim problemem jest ból w mostku i czasami uczucie promieniowania bólu na piersi przy zgięciu ciala oraz napięciu miesni tylko przy składaniu rak do srodka(łączenie łokci) odbyłem wizytę u kardiologa i krew, Doktor uznał ze wszystko ok. Czy to może być coś związanego z płucami, układem oddechowym i ewentualnie czy może to być na tle netwowym? Dziękuję za odpowiedz

Witam,

objawy proszę z konsultować z dobrym fizjoterapeutą który wykona badanie całego narządu ruchu i oceni czy opisane objawy są związane z narządem ruchu, jeśli wykluczy zachęcam na konsultację do psychiatry w celu wykluczenia chorób nerwicowych.

Pozdrawiam