Z czego może wynikać taki skurcz mięśni pod językiem?

Od kilku miesięcy, raz na parę tygodni zdarza mi się skurcz mięśni pod językiem, może ślinianki? Ciężko określić. Najczęściej w nocy lub zaraz po przebudzeniu, skurcz jest bardzo bolesny i niemożliwy do "rozruszania". Muszę czekać aż samo minie, wtedy jeszcze przez parę minut miejsce jest bolesne. Z racji tego, że zdarza się to tak bardzo rzadko nie wiążę tego z żadną chorobą, jednak zastanawia mnie skąd mogą brać się takie skurcze, akurat tego miejsca - nigdzie indziej nie odczuwam skurczów.

Dzień dobry,

opisane objawy po winne Panią skłonić do stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu który dokładnie obejrzy i wykona badanie palpacja i oceni objawy które Panią niepokoją.

Wskazane było by przed wizytą wykonać podstawowe badanie z krwi aby na pierwszej wizycie lekarza już podstawową diagnostykę z krwi.

Badania z krwi to morfologia z rozmazem, CRP, OB, potas, magnez, glukoza.

Pozdrawiam