Z czego może wynikać takie pulsowanie w brzuchu?
Dzień dobry, niepokoi mnie dziwne pulsowanie w brzuchu wyżej pępka, jest ono stałe i najbardziej widoczne podczas leżenia na brzuchu. USG jamy brzusznej nie wykazało nic i moje pytanie brzmi co do może być w takim razie?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
opisany objaw może być normalne dla niektórych ludzi, szczególnie szczupłych i starszych najczęściej będzie występowało w opisanej przez Panią sytuacji.
Ale to nie znaczy aby nie udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej diagnostyki a szczególności zebranego wywiadu i badania fizykalnego które w tym przypadku jest bardzo istotnym badaniem.
lekarz oceni stan i zleci dodatkowe badania w szczególności badania z krwi a w razie nieprawidłowości zleci konsultacje do odpowiedniego specjalisty.
Pozdrawiam