Z czego może wynikać złe samopoczucie i tego typu objawy?

Witam od 4 miesięcy zle się czuje. Mam powiekszone i bolesne węzły chłonne ( najbardziej bolesne pod dotykiem w klatce piersiowej i pachowe), zawroty glowy, powracający stan podgorączkowy, bole stawow, ogromne oslabienie organizmu bardzo obnizona odpornosc, jest mi co chwile słabo. Przeprowadzono szereg badan krwi,TK glowy, Holtery cisnieniowy oraz ekg, echo serca. Wszystko jest w normie jedyne co to podwyzszone CRP (okolo 15) oraz zwiekszona ilosc bialych i czerwonch krwinek. Endokrynologicznie rowniez jest w normie ( badanie usg tarczycy nie wykazalo powiekszonych wezlow szyjnych).Stwierdzono ze mam jakis stan zapalny i kazano mi pic duzo wody i odpoczywc ale odpoczywam juz tak od ponad 4 miesiecy a moj stan sie nie polepsza. Nie mogę pracowac i utrudnia mi to nawet obowiazki domowe. Po wysilku bolesnosc wezłow zwiększa sie. Zauwazylam ze przy pogorszeniu samopoczucia obniza mi sie strutacja (93-94) oraz podwyzsza puls. Zawsze bylam okazem zdrowia (nawet przeziebenie mnie nie lapalo) psycholog rowniez wykluczyl stany depresyjne/lekowe. Stracilam juz mnostwo pieniedzy na badania i lekarzy proszę o pomoc

Dzień dobry,

z opisu wynika, że medycyna akademicka rozkłada ręce na opisane objawy w takim raz nic nie stoi na przeszkodzie aby udać się do dobrego Naturopata który podejdzie do problemu zdrowotnego holistyczne. Jeśli Naturopata znajdzie przyczynę problemu zdrowotnego na pewno zleci również konsultacje odpowiedniego specjalisty bo medycyna naturalna współpracuje z medyną akademicką.

Pozdrawiam