Z czego wynika brak pełnej erekcji?

z czego wynika brak pelnej erekcji .Zazywam tabletki o nazwie vigrax/2 opak./a efektow zero przy probie odbycia stosunku penis staje sie miekki a ja zly

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty nie ma istotnego wpływu na erekcję, dlatego fakt, że nie zauważył Pan poprawy podczas przyjmowania tego środka o niczym nie świadczy.
Leki stosowane w terapii zaburzeń erekcji dostępne są jedynie na receptę, a leczenie prowadzone pod opieką lekarza.

Podobnie - wymaga kontaktu z lekarzem ocena, dlaczego pojawiają się u Pana zaburzenia erekcji. Być może są to zaburzenia hormonalne? Być może problemy o charakterze krążeniowym, kardiologicznym lub urologicznym?
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!