Z czego wynikają moje plamienia?

Dzień dobry, stwierdzono u mnie PCOS oraz przepisano mi metaformax i tabletki antykoncepcyjne niestety źle się po nich czułam i za zgodą lekarza je odstawiłam ( tabletki antykoncepcyjne brałam 7 dni) tydzień po ich odstawieniu pojawiły się brunatne plamienia które trwają już 3 dzien ( plamienia pojawiły się w 14 dc) czy jest to związane z tak krótkim brakiem tabletek czy z owulacja? Z mężem nie zabezpieczamy się od 9 miesięcy, a ostatni okres dostałam planowo 28 dc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem. Konieczne jest badanie ginekologiczne.