Z czym łączyć moje dolegliwości?

Witam.Koncem sierpnia pojawily sie klucia w okolicy podobojczykowej,w nocy poczulam uklucie "ołówkiem w pluco"lekarz internista zlecil rtg kl.piersiowej usg oplucnej ,w usg oplucnej znaleziono płyn,kolejny lekarz eykluczyl plyn zostalam skierowana do pulkologa pulmolog odeslal do neurologa stwierdzil radikulioatie miedzyzebrowa przepisal zastrzyki dicloreum 12sztuk po zastrzykach bole minely ,lecz zaczęły mnie palic plecy nie moglam spać w nocy,internista przepisal medypred po zazyciu sterydu pieczenie minela pojawilo sie w zewnetrznej stronie ud,w międzyczasie mialam wykonana gastroskopie, kolanoskopie, tomografie klatki piersiowej ,miednicy mniejszej cytologie,usg jajnikow rezonans kregoslupa,do objawów dolaczyla temperatura 37c po 2mies zwiekszyla sie do 37.5 ktora pojawia sie nad ranem spada po 19.00 do 36.8 36.7 poty nocneusg piersi bez zmian,od sierpnia wzrost plytek od 170 co miesiąc okolo 30 w sryczniu juz 302 podwyzszone pdw mpv plcr lekarze odsylaja nie wiedzac co mi dolega a trwa to juz 6 miesiecy temperatura nie znika.prosze o pomoc

Szanowna Pani, niestety też nie potrafię pomóc, może warto pójść w kierunku chorób tkanki łącznej. Pozdrawiam