Z czym mam powiązać moje dolegliwości?

Witam, ostatni cykl miałam 24 października. Cykle mam nieregularne. Ostatnie trwały 28,28,24,24 dni. Dzisiaj jest 31 dzien. 28 dnia cyklu robiłam test po południu lecz wyszedł negatywnie. Mam do tego bóle w podbrzuszu i przewracanie w żołądku.

szanowna Pani, nie wiem co Pani dolega, bez badań nic się nie da stwierdzić, tym bardziej przez internet