Z czym mogą być powiązane moje problemy zdrowotne?

Od jakiegoś czasu jestem bardzo słaba, nie potrafię się wyspać, mam częste bóle głowy, do tego pojawiają się bóle wątroby i żołądka. Poza tym straciłam apetyt, chudnę w niekontrolowany sposób, wypadają mi włosy i przetłuszczają się, mam problemy z koncentracją, zmęczoną twarz. Na badaniu u ginekologa wszystko wyszło w porządku, cytologia ok, morfologia i mocz zbadane - wszystko ok, badania tarczycy też, próby wątrobowe w normie, na usg jamy brzusznej wszystko w normie, badania kału nie wykryły pasożytów, ani helicobacter pyroli. Już nie wiem, co mam zbadać… Co może mi dolegać?
KOBIETA, 25 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Aby odpowiedzieć na tak zadane pytanie wymagana jest stacjonarna wizyta u dobrego Naturopata na której przeprowadzi się dokładny wywiad z badaniem fizykalnym, zapoznanie się z posiadaną dokumentacją medyczną w tym diagnostykę laboratoryjną oraz konsultacje specjalistyczne które Pani przeszła.

Po zapoznaniu się z opisanymi objawami wymaga Pani holistycznego podejścia do opisanych objawów oraz rozszerzenia diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej a to możliwe tylko na stacjonarnej wizyty.

Po konsultacjach jakie Pani przebyła i brak pomocy w opisanych objawach warto zgłosić się do dobrego specjalisty medycyny naturalnej który spróbuje Pani pomóc.

Pozdrawiam

Mariusz Bek