Z czym mogą być związane bóle głowy w części potylicznej?

Dzień dobry. Od 3 miesięcy cierpię na ciagle bóle głowy w części potylicznej. Głowa nie boli podczas snu. Do lekarza zglosilam sie z bolem łokcia. Przepisal Olfen 100. Powiększyl sie tez węzęł chłonny w okolicy nadobojczykowej. Węzeł okazał się być odczynowym i się wchłonął. Po 10 dniach wzroslo cisnienie do 206/100. Lekarz stwierdził ze to wynik leku i kazał odstawić.Sytuacja okazała się być bardzo stresujaca co spowodowalo jak sadze wzrost cisnienia. Uznano je za samiostne. Leki na nadcisnienie dzialaly fatalnie. Zawroty glowy, wysuszone śluzówki, zmęczenie i ogólna niemoc. Pojawiły się wtedy silne bole glowy. W szpitalu zrobiono tk glowy i rezonans bez kontrastu. Wyniki są dobre ,bez zmian. Wykluczono boreliozę. Wyniki krwi, prolaktyna, b12, Wit D, tętnice domozgowe, usg jamy brzusznej i tarczyca są w porządku. Obecnie zażywam bisocard w dawce 1.25 mg rano.Cisnienie średnio 95-121/74-88 puls 62-88. Lekarze nie są w stanie postawić diagnozy. Twierdzą iż ból może mieć podłoże psychiczne będące wynikiem stresu bądź jest to napieciowy ból glowy. Leki nie działają albo powodują totalnie zle samopoczucie. Przepisano Dafalgan, combo. Nie odczuwam żadnych innych dolegliwości.Bol glowy powoduje że nie mogę normalnie funkcjonować. Jest tępy i rozpierajacy. Proszę o pomoc, nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak leczyć.

Dzień dobry,

przydała by się konsultacja psychologa lub lekarza psychiatry aby potwierdzić lub wykluczyć zaburzenia lękowe.

Wymaga Pani dokładnej dodatkowej diagnostyki, ekg spoczynkowe, ekg holter oraz holter RR- ciśnieniowy.

Z w/w wynikami proszę udać się do lekarza prowadzącego lub kardiologa, jeśli kardiolog lub lekarz prowadzący oceni, że wyniki są dobre to proszę z całą dokumentacją medyczną udać się do specjalisty psychologa lub psychiatry.

Pozdrawiam