Z czym mogą mieć związek moje objawy?

Witam, mam 20 lat i od długiego czasu wstaje zmęczony niezależnie od tego ile śpię, mam problem z koncentracją, liczę coś w pracy i za chwilę zapominam. Mam wrażenie, że każdy mnie przez to obgaduje bo wyglądam wtedy na idiotę, czuje jakby ucisk w głowie, ciężko te uczucie opisać. Gdy z kimś rozmawiam dłużej, to za chwilę się orientuję, że nawet nie wiem o czym mówi - słucham, ale nie słyszę. Najbardziej to męczy gdy kierownik da polecenie. Palę marihuanę prawie codziennie od 4/5 lat, czy to przez to? I jeśli tak, to ile musiałbym nie palić żeby znowu funkcjonować?

proszę odstawić marihuanę i udać się do lekarza POZ, trzeba wykonać podstawowe badania laboratoryjne