Z czym mogą mieć związek takie zmiany na powiekach?

Witam ! Zmagam się z pewnym problemem powiek i oka. Mam dziwne zmiany przypomniają guzki są czerowno-sine, w lewym oku czuje delikatny dyskomfort. Gdy byłam u lekarza z pierwszą taką zmianą usłyszałam że jest to gradówka ale nie chce mi się w to wierzyć bo nic na to nie działa. Zmiany znajdują się na granicy powieki i oka dlatego też nie pasuje mi tutaj gradówka. Co to może być? Nie przypominam sobie żeby coś zraniło mnie w oko i nie mam na nic alergii.

Dzień dobry,

brak informacji u jakiego była Pani lekarza, czy miała Pani wykonane testy.

Wskazana wizyta u okulisty, alergologa który wykona diagnostyke i potwierdzi lub wykluczy alergie.

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie to w pierwszej kolejności powinno się wykonać badanie podmiotowe i przedmiotowe wraz z odpowiednią diagnostyką, bez tego trudno stwierdzić lub wykluczyć co to może być.

Pozdrawiam