Z czym można powiązać tego typu objawy?

Mam problem z brzuchem w sumie to nie wiem czy brzuch czy jajniki Mam uczucie ciężkości dziwny ból tak jak by mnie ciągnęło nabrzmialy ale nie jest twardy boli w okolicach pod pepkiem ale też jak by nad pod rzabrami nie mogę puścić z siebie powietrza bo tak jak by blokowalo a w brzuchu czuje dyskomfort nie mam zgagi I tak mam 3 dni i bez zmian stolec jest pol twardt pol rzadki zaczynam panikowac bo się naczytałam i nie wiem co to może być Proszę o pomoc

Witam,

wskazana wizyta u lekarza (POZ) który zbada dodykowo brzuch i oceni czy wymaga Pani diagnostyki obrazowej czy laboratoryjnej lub konsultacje ginekologa i gastrologa.

Proszę na spokojnie udać się do lekarza tylko w ten sposób będzie Pani pewna, że nic takiego złego się nie dzieje.

Pozdrawiam