Z czym powiązać moje wszystkie dolegliwości?

Ucisk pod mostkiem Witam. Mam 19 lat od ok tygodnia miewam ucisk pod mostkiem który jest równy, dziś czuję go cały dzień prawie bez przerwy. Czasem czuję też bóle w plecach głównie w lewej łopatce. Czasem czułam też ból w odcinku lędzwiowym (garbię się od kilku lat). Przez trzy ostatnie dni czułam go najczęściej wieczorem. Jednocześnie czuję jakby bulgotanie w brzuchu, nawet kiedy jestem po jedzeniu. Ból pod mostkiem jest palący. Dodam jeszcze że bardzo często odbija mi się (często też nie po jedzeniu). Ekg pierwszego dnia miałam w normie. Miewam kołatanie serca, być może ze strachu. Wieczorami uczucie zimna. Budzę się w nocy. Robiłam badanie krwi, wyszło że mam podwyrzszone TSH 4.320, norma to do 4.300. Czuję ciągły lęk myślałam że mam zawał serca. Jestem bardzo zestresowana.

witam, myślę że objawy wynikają z lęku, dobrze by było aby udała się Pani do psychiatry