Z czym są związane moje dolegliwości?

Proszę o pomoc. Od razu mówię, że pomocy szukałam już u lekarza,niestety nie pomógł mi.Ciśnienie prawidłowe. Zrobiłam ogólne badania krwi i moczu, które wyszły mi prawidłowo i na tym lekarz skończył. Od ponad 3 miesięcy mam stan podgorączkowy (37,1'), któremu towarzyszył ból w nogach. Niestety jest gorzej. Zauważyłam znaczne osłabienie mięśni nóg i rąk. Bardzo szybko się męczę. W ciągu dnia muszę się położyć i przespać,bo nie mam siły na nic. Już nie wiem co mam robić. Nie potrafię normalnie funkcjonować

proszę wykonać badanie TSH, glukozy oraz CRP i udać się z wynikami do lekarza pierwszego kontaktu