Z jaką częstotliwością powinnam odczuwać ruchy dziecka w 21. tygodniu ciąży?
Dzień dobry, z jaką częstotliwością powinnam odczuwać ruchy dziecka w 21 tygodniu ciąży? W 20 tc czułam dość często ruchy dziecka natomiast od trzech dni nie czuje nic. Czy mam powody do obaw?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Około 10 ruchów w ciągu 2 godzin to wynik prawidłowy. Jeśli nie czuje Pani ruchów płodu albo ich liczba znacząco się zmniejszyła, powinna Pani udać się do swojego lekarza ginekologa.
Pozdrawiam