Z jakim lekarzem skonsultować takie objawy?

Mam 22lata Od jakiegoś czasu dokuczają mi zawroty głowy i uczucie utraty gruntu pod nogami. Nie jestem w stanie długo ustać na nogach bez uczucia osłabienia. Mam również ból kręgosłupa jednak na RTG odcinka lędźwiowego nic nie wyszło. Ostatnio pojawiły się szumy uszne i nudności. Moje oczy źle reagują na światło, mam wrażenie jakby obraz stawał się jaśniejszy. Od kilku lat przyjmuje propranolol na kłopoty z sercem. Dodam że jestem osobą podatną na stres, oraz pół roku temu zakończyłam leczenie torbieli jajnika. Do jakiego lekarza najlepiej się udać

Witam,

opisane przez Panią objawy wymagają konsultacji neurologa, który zapozna się z objawami i wykona badanie przedmiotowe i zleci odpowiednią diagnostykę do objawów klinicznych.

Proszę nie zwlekać z wizytą u neurologa z opisanymi objawami.

Pozdrawiam