Z jakim lekarzem skonsultować wynik USG córki?
Dzień mam pytanie w usg córki wyszło śledziona powiekszona jednorodna o długości 118mm córka ma 9lat i waży 45kilo do jakiego lekarza się udać i.czy to coś poważnego

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Fakty o zdrowiu - Oburęczne dzieci bardziej nadpobudliwe?
Dobry wieczór.
Odpowiadając na zadane pytanie warto o konsultacje hepatologia.
Proszę wykonać podstawową diagnostykę morfologia z rozmazem i udać się do lekarza pediatry który obejrzy wynik USG plus morfologię z rozmazem wykona dokładny wywiad objawy kliniczne badanie fizykalne i podejmie decyzję czy zlecać konsultację do specjalisty hepatologa czy zleci dodatkową diagnostykę.
Pozdrawiam