Z jakim specjalistą skonsultować swoje dolegliwości?

Witam. Mam 18 lat i stwierdzoną depresję ,fobie spoleczna. Od maja tego roku doszły ataki paniki ,bóle brzucha ,codzienne bóle głowy ,mdłości , zawroty głowy , szybkie bicie serca ,dezorientacja,nie mogę się na niczym skupić , ciągle się pocę.Mam stany lękowe i natrętne myśli. Chciałabym się dowiedzieć co to może być i do jakiego lekarza się z tym udać.Bardzo męczą mnie te zawroty głowy i wszystko , ciągle jestem śpiąca i nie mam na nic ochoty .Do tego w nikim nie mam wsparcia i już sobie z tym nie radzę.
KOBIETA, 18 LAT 4 miesiące temu

Witam.

Wizyta u swojego lekarza prowadzącego leczenie depresji, fobie społeczna, może się okazać pomocna konsultacja psychologiczna najlepiej klinicznego.

Warto również udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego na podane objawy takie jak szybkie bicie serca, bóle brzucha, zawroty głowy które prawdopodobnie są związane z głównym Pani rozpoznanie ale nic nie stoi na przeszkodzie aby lekarz to ocenił w trakcie badania fizykalnego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta