Zabieg artroskopii i rekonstrukcji więzadeł a ciąża

Witam, mam pytanie. Czy podczas ciazy jest mozliwe przeprowadzenie zabiegu artroskopii i rekonstrukcji wiezadel? ciaza ok 3 miesiac. bardzo prosze o odpowiedz poniewaz mam juz wyznaczona date zabiegu.

Żaden zabieg w ciąży i żadne leki nie są wskazane poza wyższą koniecznością . W Pani przypadku mysle że nie powinno być przeciwwskazań ale proszę powiadomić położnika prowadzącego Pani ciążę