Zabieg ekstrakcji ósemki

Czy wyrywanie ósemki dolnej, która rośnie korzeniem poziomo boli? Jak wygląda zabieg?

Zabieg ekstrakcji nie jest bolesny,ponieważ wykonany jest w znieczuleniu.Niestety obrzęk i czasowe problemy z otwieraniem ust są częste po takiej ingerencji.Antybiotykoterapia,środki p/bólowe i zimne okłady w/w okolicy gwarantują szybki powrót do formy ;-)

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu, jest bezbolesny. W zależności od skompliwania mogą wystąpić objawy okołozabiegowe jak obrzęk, szczękościsk.
Być może wskazana będzie antybiotykoterpia.

pozdrawiam serdecznie