Zabieg in-vitro na Śląsku lub możliwość naturalnej ciąży przy usuniętym jajniku

gdzie na śląsku najbliżej Lublińca robią in vitro i ile to kosztuje? bo naturalnie nie mogę zajść w ciąże gdyż mam usunięte lewy jajnik i obustronne jajowody i mimo to mam okres regularnie co miesiąc czy może jest jakaś inna możliwość abym była w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecnie można zarejestrować się do rządowego programu refundacyjnego - częściowo kosztu całej procedury in vitro. Proszę zgłosić się do najbliższej poradni ginekologicznej. Tam z pewnością uzyska Pani adres konkretnej placówki.