Zabieg laparoskopowy a ropienie rany

KOBIETA , 32 LATA Witam, miałam zabieg laparoskopowy 3 lata temu. Po jakimś czasie w pępku zaczęła wydzielać się ropa. zrobiłam wymaz. Wynik: Identyfikacja(80) Staphylococcus spp., Mechanizm odpornościowy: CNS-gronkowce koagulazo-ujemne, Ilość: pojedyncze kolonie. Czy da się to wyleczyć? I czy zagraża to mojemu zdrowiu? Proszę o poradę. Dowiedziałam się że mam udać się do lekarza chirurga na "toaletę pępka" co to oznacza?

Witam. Toaleta pępka to rewizja ropienia pępka i oczyszczenie pępka. Niestety internetowo Pani nie poradzę. Zgłosić się do Chirurga. Pozdrawiam.