Zabieg laserem Mona Lisa przy chorobie Enterocele

.Po operacji kręgosłupa miałam trudności z oddawaniem moczu,musiałam bardzo przeć aby oddać parę kropli moczu.5 lat temu usunięto mi macice i jajniki,po której zauważyłam przy wejściu do pochwy gule wielkości orzecha włoskiego.Prawdopodobnie jest to przepuklina wpadająca do pochwy,cały czas czuje ucisk na stolec,gazy.żyję w ciągłym stresie.Lekarz sugeruje założenie siatki. .Czytałam też o zabiegu Laserem Mona Lisa,czy laser był by pomocny w tej sprawie.objawy prawdopodobnie sugerują Enterocele .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji założenie siatki jest lepszym rozwiązaniem.