Zabieg operacyjny krwiaka mózgu a gorączka

Witam prosze o pomoc. Moj brat jest po 2 operacjach mial krwiaka mozgu . Pierwsza udala sie ale niestety po 2 dniach mial goraczke od 38 do 40 stopnii. Lekarza podjeli decyzje o 2 operacji poniewaz podejzewali infekcje . Po kolejnej operacji 1 dzien bylo ok w tym momencie znowu goraczka blagam prosze mi powiedziec co to moze byc

Wyjaśnienie można uzyskać po otrzymaniu wyników badań, które są wykonywane w szpitalu nie da się ustalić natychmiastową odpowiedz, pozdrawiam.