Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg usunięcia jądra i wszczepienia protezy

Witam dwa dni temu miałem operacje usunięcia prawego jądra i wszczepienia protezy. Wydaje mi się że proteza jest źle dobrana i złe leży w mosznie. Lewe jądro przemieszcza się w sposób moralny natomiast proteza jakby była przyszyta i nie zeszla do mosznej. Pytanie czy protezy są mocowane szwami rozpuszczalnymi i po wygojeniu rano proteza zejdzie niżej. Kiedy można dokonać korekty jeśli źle dobrali i wprowadzili protezę dodam że lewe jądro jest większe od protezy .
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Za wcześnie na ocenę, proteza powinna po wygojeni zejść niżej, jak chodzi o jej wielkość to zawsze je wielkość dobiera się po pomiarach zdrowego jądra.
Pozdrawiam WK

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy