Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg usunięcia stulejki a skrzywienie penisa

Mój tata w wieku 20 lat miał zabieg usunięcia stulejki. Okazało się również, że ja mam tak samo skrzywionego penisa. Niedawno o tym powiedziałem tacie. Wyjaśnił mi, że skrzywienie może mieć kilka przyczyn: stulejka, krótkie wędzidełko, choroba Peyroniego (patrz: Wikipedia). Na razie nie chce iść do urologa bo się boję. Wiem, że urolog pomoże. Pamiętajcie o tym, że wasi rodzice też byli nastolatkami. Nie ma się czego wstydzić. Mówcie im o swoich wątpliwościach.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Prosze pana zeby oczym dysktowac to trzeba to zbadac .Proponuje jednak wizyte u urologa .

0
Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

Bez wizyty się nie obędzie. Kontakt z rodzicem jest bezcenny ale do lekarza możecie pójść razem i tak powinien Tata zareagować

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy