Zabieg usunięcia trzeciego migdała i drenaż lewego ucha

Witam sredecznie.Mój 4 letni synek 24.10.2014 będzie mieć zabieg usunięcia trzeciego migdała i drenaż lewego ucha.W piątek tj.17.10.2014 wystąpiła gorączka 38,7 i silny ból w prawym uchu lekarz stwierdził zapalenie prawego ucha.Podałam raz nurofen i dicortineff.Gorączka ustąpiła i ból w uchu zmniejszył się.Proszę mi powiedzieć czy dziecko może mieć zabieg w wyżej podanym terminie czy trzeba przesunąć ze względu na infekcje?Bardzo proszę o odpowiedź.Wioleta

Milena Lubowicz

O kwalifikacji dziecka do zabiegu decyduje anestezjolog, także jemu należy zgłosić problem.
Pozdrawiam