Zabieg wycięcia migdałków a przyjmowanie leków psychotropowych

Witam . Za jakiś miesiąc będe miała wycinane migdałki. Czy codzienne branie Paxtinu 40 (pół tabletki) może spowodować komplikacje ? Proszę odpisać konkretnie tak czy nie, czy ktoś miał styczność z takim przypadkiem ? Operował pacjenta (wycinanie migdałów) a ten brał leki psychotropowe . Dziękuje , pozdrawiam.

Przyjmowany lek zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień z błon śluzowych. Zwykle nie jest to jednak problem. Prowadzący psychiatra i tak musiałby się wypowiedzieć czy może Pani i w jaki sposób odstawić lek.