Zabieg wypalania a stosowanie tabletek uspokajających

za tydzien bede miala robione wypalanke,przed zabiegiem chcialabym wziasc tabletki uspokajajace bo bardzo sie boje czy nic mi po nich nie bedzie ,nie dostane znieczulenia bo rozmawialam juz z lekarzem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takim razie proszę poprosić lekarza aby podał pół godziny przed zabiegiem tabletkę uspokajającą. Prawdopodobnie jednak znieczulenie będzie miejscowe gdyż nie wykonuje się takiego zabiegu bez analgezji choćby miejscowej.