Zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych preparatem juvaderm voluma

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym wykonany miałam zabieg wypełniania bruzd nosowo- wargowych preparatem juvaderm voluma. W miejscu podania odczuwam bardzo zgrubienie, zwłaszcza z jednej strony. Czy jest to normalny objaw, który po kilku dniach zniknie czy też nadmiar kwasu, który pozostanie aż do czasu wchłonięcia się preparatu? Bardzo dziękuję i pozdrawiam- Magda

Witam Pani Magdaleno. Jak najbardziej to normalne odczucia grudek pod skórą. Utrzymywać się moga do 2 tygodni , w tym czasie kwas będzie chłonął wodę i rozmieszczał się pod skórą,grudki nalezy rozmasowywać.