Ząbkowanie i odbijanie u 11-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie.Moja 11 miesieczna corka jest w trakcie zabkowania górnych jedynek,za dnia jest bardzo drażliwa,ciezko ja uspokoić z marudzenia.Od kilku tygodni na olbrzymi problem z odbijaniem sie.Odbija ciagle.Przez to ma niespokojne noce.Trzeba brać na rece do odbicia co godzine.Wyglada to tak jakby powietrze zalegalo ciagle gdzies w gardle.Bylismy u kilku lekarzy ale każdy mowi ze nic sie nie dzieje.Podaje probiotyki.Zwracam uwagę na to co je.Wyniki badań dobre.Prosze o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te mogą być wynikiem refluksu. U dzieci jest to częste, jednak ustępuje po pewnym czasie bez leczenia.