Zaborcza matka 24-latki

Witam mam problem z zaborczą matką otoz mam 24 lata jestem jedynaczką a ona ciagle mnie pilnuje traktuje nie pozwala wyjsc za mąz a gdzie kiedy nie wyjade na kilka dni do chlopaka wydzwania do mnie ze mam wracac natychmiast i robi mi afery czy mam zrezygnowac ze zwiazku czy poprostu się jej stawiac bo jak narazie to nic nie pomaga prosze o poradę

Dzień dobry!

Każdy człowiek, każda rodzina i każda historia jest inna. Nie istnieje jedna uniwersalna porada, jak należy zachować się w takiej sytuacji. Warto poszukać tej odpowiedzi w sobie, aby podjęta przez Panią decyzja była przemyślana, świadoma, a przede wszystkim, żeby była to Pani decyzja. Warto rozważyć podjęcie psychoterapii w tym kierunku.

Pozdrawiam!