Zaburzenia borderline i stany lękowe

Witam,serdecznie. Zdiagnozowano u mnie zab.borderline(nerwica-depresyjna) oraz stany lękowe. Mam 26 l. i ciągle się czegoś obawiam..że np. moje działania w internecie,ktoś wykorzysta przeciwko mnie.. chociaż nie jestem wulgarną,nie stosuję przemocy słownej oraz nie wrzucam zdj.erotycznych.. jednakże mam tendencje ciągłej ucieczki.. wszystko chce raz zakładać(profile) potem je kasować,tak by po mnie nie było śladu.. dlaczego tak się ze mną dzieje? proszę o radę.

Zaburzenie osobowości borderline to zupełnie co innego niż nerwica depresyjna. Warto uściślić Pani diagnozę. Proszę skonsultować się z doświadczonym lekarzem psychiatrą oraz wykwalifikowanym psychoterapeutą. Psychoterapia będzie niezbędna, farmakoterapia - w zależności od oceny specjalisty.