Zaburzenia dotyczące transwestytyzmu

Dzień Dobry. Jestem transwestytą - na co dzień lubię przebierać się(po kryjomu przed partnerką) w kobiece ciuszki. Podniecają mnie zarówno kobiety jak i shemale. Oglądam porno filmy z udziałem shemale.Podczas tego się masturbuję a po wszystkim przebieram się spowrotem w swoje ciuchy męskie.Nie czuję żadnego pociągu do mężczyzn zarówno na co dzień jak i podczas "przebieranek". Może ktoś mnie sklasyfikować, napisać parę zdań o moich zaburzeniach ?

Dzień dobry,

Proszę udać się na osobistą wizytę do specjalisty (seksuolog, psychiatra) i tam będzie mógł Pan porozmawiać o nurtujących Pana pytaniach. Nikt przez internet - BEZ BADANIA ! - nie może udzielić odpowiedzi.