Zaburzenia erekcji a drażliwość

Witam, od kilku lat mam problem z erekcją, libido. Jestem drażliwy, budzę się w nocy. Ciągle jestem zmęczony. Zrobiłem badania krwi: Testosteron 778 (249-836) Prolaktyna 281 (86 - 324) Estradiol 39 (7 - 42,6) Kortyzol 23 (6,2 - 19,4) LH 8,7 (1,7 - 8,6) żelazo 109 (33 - 193) Total cholesterol 186 (115 - 190) Trórjglicerydy 82 (max 150) HDl 57 mg/dl LDL 112,6 mg/dl Glukoza 99 (70 - 99). Probowałem medytacji, ziółek. Odżywiam się zdrowo, nie palę, rzadko piję. Proszę mi wskazać drogę

Proszę zgłosić się do seksuologa, ponieważ same badania nie dają obrazu kompleksowej diagnozy, bo trzeba rozpatrzyć psychofizyczne aspekty tego problemu. Pozdrawiam

Witam, sprawa wymaga dokładnej diagnozy medyczno - psychologicznej przeprowadzonej przez zespół specjalistów seksuologów- psychologa i lekarza. Dopiero po osobistej rozmowie oraz szczegółowej analizie różnorodnych aspektów tej sprawy można zalecić postępowanie zmierzające do poprawy Pana funkcjonowania. Pozdrawiam