Zaburzenia erekcji a palenie papierosów

Mam pytanie dotyczące palenia tytoniu. Nie palilem kilka miesięcy i znów wróciłem do nałogu. Pale około 6 tyg paczkę dziennie. Czy to może powodować zaburzenia erekcji i to ze mój penis szybko traci swoją twardość i uniemożliwia stosunek?
Lek. Artur Jeliński Urolog

Palenie moze byc przyczyna zaburzen erekcji ale pw pan wieku to chyba zawczesnie proponuje udac sie do seksuologa