Zaburzenia erekcji po zabiegu przepukliny

witam mam problem z uprawianiem sexu po zabiegu przepukliny i przed zabiegiem tez miałem problem tzn członek sztywnieje ale po kilku sekundach robi sie gietki jak równiez wogóle nie reaguje na wzwód dodam tez ze czuje ból jadra z lewj strony.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie,
Zbyt mało mam informacji dotyczacych Pana problemów. Abym, mógł rzetelnie i odpowiedzialnie odpowiedzieć, potrzebuję następujących informacji: 1. Jaki typ plastyki przepukliny wykonano u Pana, 2. Jak długo trwały powyższe zaburzenia przed zabiegiem, 3. Pisze Pan o bólu jadra po stronie lewej - czy po tej stronie wykonywana była operacja., 4. Kiedy był Pan operowany - jak długi okres minął od zabiegu.
Serdecznie pozdrawiam, Wojciech Kawiorski

Witaj!

Napisałeś, że i po i przed zabiegiem przepukliny miałeś problemy z erekcją , żeby cokolwiek zrobić w tej sprawie najpierw udaj się do swojego urologa w sprawie bólu jądra. następnie ustał wizytę z seksuologiem , który postawi odpowiednią diagnozę i wdroży postępowanie. Nie zwlekaj bol jest jednym z wykładników , którym trzeba się zająć szybko. Pozdrawiam