Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji przy nerwicy natręctw

Od kilkunastu lat zmagam się z nerwicą natręctw, a podczas stosunku płciowego od zawsze miałem problem z orgazmem ale erekcja była tylko ,że nie mogłem dojść. Przez 4 lata brałem lek PAROGEN i czytałem ,że to on jest powodem więc rok temu go odstawiłem. Od tamtego czasu nie uprawiałem seksu aż do teraz. Od trzech miesięcy mam partnerkę i teraz mam problem również z erekcją. Podniecenie jest, a mimo to penis opada. Czy to może być spowodowane NN? Do kogo po pomoc,do pterapeuty czy seksuologa?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Leczenie nerwicy

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy