Zaburzenia erekcji u 23-letniego mężczyzny a możliwe dolegliwości

Witam serdecznie! Mam 23 lata i od dłuższego czasu mam problemy z uzyskaniem erekcji. Czy warto polecić taki suplement jak Ezerex? Jest o nim bardzo mało dostępnych opinii, wygląda na mało popularny ale to nie zawsze świadczy o czymś źle. Chcę unikać suplementów najpopularniejszych, takich które są agresywnie reklamowane chociażby w telewizji. Nie wzbudzają mego zaufania a opinie o takich środkach są bardzo skrajne, często też negatywne. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Suplementy diety dostępne bez recepty nie zawierają żadnych substancji bezpośrednio i istotnie wpływających na sprawność seksualną.

Pierwszym krokiem musi być diagnoza - rozpoznanie, jakie są przyczyny zaburzeń erekcji. Dopiero w zależności od tego (np. hormonalne, naczyniowe, urologiczne, będące objawem innej choroby, psychogenne itp.) jest możliwe rozważanie różnych form leczenia.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Podstawą pozostaje diagnoza Pana zab.erekcji - a następnie, w zależności od przyczyn , odpowiednie postępowanie lecznicze.
Stąd najlepiej, jak w pierwszej kolejności uda się Pan do lekarza urologa.