Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji u partnera

Jesteśmy w związku prawie 2 lata, od ponad roku uprawiamy seks. Na początku był długi, trwał zawsze ok 1,5h. Stosuję tabletki. Od ok 2m-cy jemu w trakcie stusunku opada penis. To mnie niepokoi. Dodam, że mam ochotę na seks częściej niż on, jednak wiem, że go pociągam. Nie miał problemów z masturbacją, problem wystąpił nagle. W czym może leżeć przyczyna? On mi tłumaczy, że to stres, zmęczenie i obawa przed tym, że mnie nie zaspokoi (może za bardzo na niego naciskałam - w sprawie mojego orgazmu)?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

Stres na pewno sytuacji nie poprawia a i naciski nie koniecznie wskazane. Problem może mieć różne podłoże jeśli będzie się pogłębiać należy zgłosić się do seksuologa lub urologa, najlepiej razem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy