Zaburzenia koncentracji i świadomości oraz brak odczuwania radości

Witam od 2 miesięcy jakoś do niczego nie mam chęci nie mogę się skupić zero koncentracji/ świadomości np. 2 miesiące temu planowałem kupić auto i to mnie cieszyło a teraz wgl nic nie cieszy nie myślę o niczym mam słabo pamięć zero motywacji ciagle bym tylko spał co się dzieję ze mną ?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza POZ lub bezpośrednio lekarza psychiatry, którzy zdiagnozują Pana objawy i zaproponują odpowiednie leczenie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to zimowe przesilenie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Aby

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by postawić jakąkolwiek diagnozę na podstawie zamieszczonego opisu. Zdecydowanie wymaga Pan jednak dokładniejszej diagnostyki pod kątem zaburzeń nastroju. Sugeruję ocenę psychologa lub lekarza psychiatry.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Polecam udać się do Pana lekarza rodzinnego lub bezpośrednio do poradni psychiatrycznej. Po wykonaniu badań lekarz będzie w stanie zaproponować właściwe leczenie. Pańskie objawy mogą być objawami choroby organicznej (jak np. anemia) lub też początkowymi objawami depresji.

z poważaniem
Michał Kurek