Zaburzenia lękowe a problemy ze snem

Niepokoją mnie myśli pojawiające się przy zasypianiu. Mam zdiagnozowane zaburzenie lękowe, biorę Mirzaten 45 mg raz na dobę. Kiedy zasypiam, ale jeszcze nie tracę kontaktu z rzeczywistością czuję coś jakby dezorientację. Wydaje mi się, że zasypiam w innym miejscu, w innym pokoju. Po odzyskaniu pełnej świadomości zajmuje mi kilka sekund zorientowanie się gdzie jestem. Zdarzają mi się również porażenia przysenne i mioklonie, nasilające się w okresach stresu. Czy to wpisuje się w to zaburzenie?

Witam serdecznie,
to,co przychodzi mi do głowy po przeczytaniu Pana postu,to przekonanie,że owa nerwica powoduje już tak dużą nieufnośc wobec rozmaitych funkcji życiowych,ze niebawem zacznie pan powątpiewać ,czy dobrze stawia Pan kroki,czy prawidlowo oddycha,przełyka itp.I z tym skoncentrowaniem na funkcjach ciała/które sobie radzą bez Pana zgody/trzeba skończyć,tak?A,ze to niełatwe,wiemy doskonale,więc mogę co najwyżej zaproponować próbę współpracy ,bo każdy nacisk na Pana wolę ma natychmiast reakcję sprzeciwu.
Wszystko jest ok,zapewniam Pana,tylko,że gdy jest ok,Pan nie ma zajęcia...........
W razie potrzeby służę swoją wiedzą i zapraszam.